Září 2008

To bylo keců...

5. září 2008 v 17:23 About me=o)
Jo, jo, řikala sem, jak se polepšim, ale skutek utek. Já sem fakt asi děsnej flákač, ale to se fakt nedá. Dneska sem přišla ze školy až v půl čtvrtý. Je to hrozný mít v pátek dlouhou, jenže to neni jenom pátek. Ale tak nwm...jestli mam změnit design nebo ne...já vo tom trochu popřemejšlim. A asi teprve ještě uvidim.

iPody

2. září 2008 v 21:39 ObrázkyDůležité zjištění

2. září 2008 v 17:08 About me=o)
A taky sem zjistila, že sem dost pozadu s článkama. Za celej muj rok blogování mam uveřejněných jenom 474 článků. A to je o hodně míň než moje SBéčka. Jako nechci nějak srovnávat, ale asi by to chtělo malinko dohnat, ptz takhle to dotáhnu na 1000 článků dost pomalu. Takže mi nezbyde než psát, přidávat obrázky a různý věcičky. Už sem taky dost dlouho neudělala žádnou bleskovku. A další otřesný zjištění bylo, když sem se podívla na seznam článků, že za říjen v minulym roce jsem zveřejnila jenom 2. Tak to je vážně hambaMusim se polepšit, proto sem se rozhodla, že letos-myslim začátkem druhýho roku mýho blogování se to musí změnit. Takže, pokud sem nebudu přidávat moc novejch věcí a budu na to kašlat, tak mi klidně vynadejte, ptz to jediný mě povzbudí.

To bude ráno

2. září 2008 v 17:00 About me=o)
Představte si, že mam zejtra hnedka ráno tělocvik. Já wm, že to tak má spousta lidí, ale já to fakt nechciiiii Nejenomže sem na tělocvik to největší pako a ve všem sem vždycky poslední (když šplháme tak místo známky dostávam jenom ,,naskočila,,) ale vůbec mi to nejde a nebaví. Tělák je muj nejneoblíbenější předmět a to už je teda co říct. Ale ještě ke všemu RÁNO?A to mam pak do půl třetí, takže budu spocená a budu v tom muset sedět pět hodin, ptz ráno máme dvouhodinovku. Ach jo, co sem komu udělala?

Jéé, překvapení

1. září 2008 v 20:28 About me=o)
Hele, to už ste si všimli, jak nám změnily admin blog a nastavení? Tohle je pro blogaře, je mi jasný, že ty, který nemaji blog o tom asi moc nevědi. Ale já z toho měla fakticky radost. Je to teď takový daleko lepší, přehlednější a možná blbnu, ale zdá se mi to trochu rychlejší. Ona je pravda, že v poslední době admin docela zlobil. Ale tohle se mi fakt líbí, tak veselý blogování=o)