Květen 2008

Tarzan-Two worlds

20. května 2008 v 18:24 Disney


Povedlo se, povedlo=o)

20. května 2008 v 17:51 About me=o)
Čauky, takže, jak asi vidíte, mam new design. Snad se vám bude líbit. Tyjo, já sem zvědavá, tak co, líbí se vám???????Dalo mi teda dost práce ho udělat, ptz sem se nemohla rozhodnout mezi timhle
a pak mezi tim, co už tu mam, a to je tohle
To, jak ste teda pochopili se mi líbilo nakonec víc, takže to si tu necham a o další změně designu budu uvažovat až tak za dva tři měsíce, prostě dokavaď mě todle nepřestane nudit. Tak papapa

Asi by to chtělo změnu

19. května 2008 v 6:19 About me=o)
Čauky,, lidi, přemejšlim zase o změně designu. Tenhle už mam teda taky docela dlouho...no...neví někdo, jak dlouho ho mam? Nicméně bych ho chtělla změnit. Mam v záloze docela dost dobrý designy, takže jeden z nich sem asi dam...co řikáte? Mam a nebo ne????Tentokrát fagt nwm, takže si necham poradit. Tak mi plsssssssssssssssssssssporaďte. Díky Bára a pa pro dnešek. Doufam, že se Vám den vydaří, ptz zatim to vypadá dost na...leje a je zima. Fuj, fuj, fuj. Já takový počasí nemam ráda. Pa, letim do školy.

Muj výlet

17. května 2008 v 11:19 About me=o)
Ahojky , tak vám musim povědět, jakej jsem měla ěknej tejden. Minulej tejden jsem jela se školou na zájezd do Paříže, to bylo jako fagt sqvělí. Vylezla jsem na Eiffelovku, byla u Notter Damu a smlouvala s černochama, aby mi prodali malý Eiffelovky. Normálně, to byste nevěřili, kolik voni toho uměj v češtině. Nakonec jsem koupila tři Eiffelovky za jedno euro. Potom jsme jeli lodí po Seině jako okružní plavbu po Paříži. Já natáčela a fotila, jak blázen, jenže v tom mi kyksnul foťák, docela jako smůla, když si uvědomim, co všechno sem mohla mít vyfocený. Sem byla smutná, ale moje nezkrotná inteligencemi poradila, že použiju mobil. Jako ten videozáznam nebyl tak kvalitní, ale i přes to dobrý. Takže jsme tak pluli a já najednou koukam na jeden břeh, kde se lidi opalovali a tam ležel rozpláclej jeden fagt docela tlustej chlap, s nohama od sebe a...no první sem myslela, že mam vidiny, jenže von byl úplně nahatej. Fuj, bylo to odporný a ještě ke všemu okolo něj seděli lidi a dělali si piknik.
Další den jsme se díky návštěvě Sakrkeru( omlouvam se, ale fagt nwm, jak se to píše) strašně zdrželi a do plánovanýho Disneylandu dorazili až ve čtvrt na pět. Ale to sem ještě musela zaplatit celodenní vstupný. Byli sme tam sice jenom tři hodiny, ale stejnak to stálo za to. Je to úpa úžasný. Přišli sme tam a hnedka tam byl průvod. Lví král, petr pan, medvídek pů, mickey mause, minnie, šípková rženka, aladin a jasmína, sněhurka, popelka, malá mořská víla a plno dalšík a k tomu tam pouštěli šíleně nahlas muziku z disneyovekjá bych se tam hnedka vrátila. Byla jsem taky s kamarádkama na horský dráze, jenomže tahle je udělaná jako vesmírná raketa a jedete v takovym tunelu, do kterýho vás vystřelí dělo. Úžasnýotáčeli jsme se o 360 stupňů. Byla to paráda. Zkrátka fagt mega moc supr. Taky se tam někdy podívejte a ty, co tam byli tak se mnou určitě souhlasej, že je to nejúžasnější místo na světě.